Metanoia kód


Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Admin

Hozzászólások száma :
101
Join date :
2017. Dec. 23.

Metanoia kód - Page 2 Empty
Elküldve: Csüt. Feb. 10, 2022 11:11 am




To: Anita

Actin' like I was part of your property
A mai nap is pontosan ugyanolyan volt, mint az összes többi azóta az éjszaka óta. Szürke, nyomasztó, kilátástalan. Olyan érzés volt, mintha egy apró szobába zártak volna, amelynek a falai szép lassan, de biztosan közeledtek felém azzal fenyegetve, hogy hamarosan végérvényesen összeroppantanak. Én pedig alig vártam már, hogy eljöjjön ez a pillanat. Hogy ne kelljen többé elviselnem a bűntudat és a létezés állandóan jelenlevő kínjait. De addig is kötelezettségeim voltam: a norvég hercegnő személyi testőre voltam. Nem volt önmagában egy izgalmas feladat, de legalább minden időmet és gondolatomat lekötötte.
A mai nap is pontosan ugyanolyan volt, mit az összes többi a mókuskerékben. Néhány óra éber alvás után felkeltem az ágyból, pontban, amikor az ébresztőóra is 4:30-kor csörgött. Gépies mozdulatokkal nyomtam ki azt, és vettem az irányt a fürdőszoba felé. Betanult mozdulatokkal mostam meg az arcomat, addig dörgölve a szemeimet, amíg legalább egy keveset sikerült eltüntetnem az alatta éktelenkedő fekete karikákból. Megmostam a fogam, megborotválkoztam, felöltöztem, bekaptam egy szelet száraz kenyeret, majd pontban 5:00-kor kiléptem a lakásom ajtaján, beültem az autómba, és a királyi palotához vezettem. 5:30-kor már az épületben tartózkodtam, ahol a biztonságiak részére fenntartott öltözőben magamra vettem a golyóállómellényt, egy új inget és a tiszta öltönyt. Övembe tűztem a pisztolyt, elhelyeztem a fülhallgatót a jobb fülem mellett, majd a hercegnő szobáját céloztam meg. Pontosan 6:00-kor már ott is álltam az ajtóban felvéve pozíciómat, lecserélve az éjszakai műszakban dolgozó testőrt. És ezzel kezdetét is vette egy újabb eseménytelen nap.

813 words◆ In the end


Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-


Quick mod tools
 
Ugrás: